Příspěvky a dotazy

Vánoční pozdrav

Honza Zálešák | 23.12.2015

V klidu si užijte vánoční chvíle,
po Novém roce trénujte zas v plné síle,
góly ať dáváte, vítězství sbíráte, a v dobrém zdraví,
ať Vám vše vychází, Ježíšek a Honza praví :-)

Turnaj ml. přípravka 24. 1. 2015 - Bystřice pod Hostýnem

Petr Vidlář | 03.03.2015

Za účasti 10 týmů rozdělených do 2 skupin se nám vstup do turnaje vůbec nevydařil. Než se Čamlíci rozkoukali, tak s SK Prostějovem 2:0 prohrávali a i po zlepšeném výkonu nakonec podlehli 1:4.(branka Hodulák). Druhý zápas proti Frýdku Místku se odehrával ve vysokém nasazení našich borců a odměnou bylo vedení 2:0 a 3:1, ale v závěru zápasu hraném na 14 min. došly síly a výborně rozehraný zápas, jsme smolným gólem v poslední minutě prohráli 3:4.(Vojta, Nikol, Vítek). Ve třetím utkání proti tygrům z Radslavic šlo o hodně, kdo prohraje, skončí pravděpodobně poslední ve skupině, a to nechtěla připustit Nikolka, smetla soupeře 5ti góly 1 přidal Vojta a tak vítězství 6:0 bylo zasloužené. V posledním zápase skupiny byla šance, když porazíme dosud druhou Viktorii Přerov, tak skončíme právě před ní na 2.místě. A tak hráči René Schwarcz, Tom Chlud, Peťové Vidlář, Machů a Růžička, Vítek Jašík, Nikol, Michal Hodulák a Vojta "Frajer" - vyhecovaní možnou plackou se bili (s pozdějším vítězem turnaje) jako lvi ve vysokém tempu nahoru dolů, šance na obou stranách, až do stavu 0:0, když nás zařízl sudí odpískanou penaltou 2 min. před koncem. Peťa si na dobře umístěnou střelu sáhl, ale brance nezabránil, 0:1. Kluky to hodně mrzelo, tekly i slzy, ale do boje o 5.- 8. místo dali opět maximum a pořádající tým z Kozlovic porazili 3:1.(Vojta, Nikol, Míša).V souboji o 5. místo jsme měli domácího soupeře z Bystřice p. Hostýnem a jemu jsme podlehli 0:3. Konečné 6. místo je v konkurenci zvučných měst rozhodně úspěchem, tým táhli zkušení, ale mladší se rozhodně neztratili.
Ocenění od pořadatele turnaje „Nejlepší gólman“ získal náš Petr Vidlář.

Re: Turnaj ml. přípravka 24. 1. 2015 - Bystřice pod Hostýnem

Kateřina Šrajerová | 05.03.2015

Výstižné shrnutí turnaje, pěkně napsané.

Přidat nový příspěvek