11.10.2021 Napajedla - FCM

11.10.2021 16:30

Josef Juráň, trénér st. přípravky: "S trenérem Napajedel jsme se shodli. Takovou přehlídku našich neproměněných šancí, lajdácky koplou penaltu, 4 nastřelené tyče a jedno břevno jsme ještě neviděli. Navíc nám s notnou dávkou ironie poděkoval, že jsme jim to vítězství prakticky darovali. Aby ne, když hráči neplní, to co si řekneme před zápasem. Dostali jsme tvrdou lekci z produktivity. Nezasloužili jsme si ani bod."

Adam Juráň, trenér ml. přípravky: "Po týdenní odmlce od fotbalu jsme zavítali na luxusní travnaté hřiště Napajedel. 7 dnů a zapomněli jsme hrát zápas: hororová první třetina bez žádného bránění + obsazování hráčů, bez pomoci jeden druhému, neuvěřitelné spalování 100% šancí = 4 tvrdé facky v podobě gólů v naší síti. Důrazná promluva hráčům, co bylo špatně a co změnit hned od začátku druhé třetiny s podporou a ujištěním, že věřím v jejich zlepšení a obrat, pomohla. Zlepšeným bráněním a vysokou úspěšností proměňování šancí jsme v rychlém sledu výsledek otočili a pokračovali v nátlakové hře. Soupeř hrozil především brejky - dlouhými nakopávanými míči od brankáře dopředu, popř. našimi lacinými ztrátami míčů před naší brankou. Ve třetí třetině jsme výrazně navýšili náskok, kdy se výrazně střelecky zadařilo Vojtěchu Šátavovi. Zdvižený prst všem za přístup k začátku utkání, to se nesmí opakovat! Pochvala za 2. + 3. třetinu patří všem hráčům za zlepšení bránění, důraz, bojovnost změnit výsledek a celkově týmový duch. Třešničkou byl závěrečný týmový pokřik."