13.4.2022 FCM - Napajedla

13.04.2022 17:00
Josef Juráň, trénér st. přípravky:

"Napajedla přijela s mladým týmem v čele s nebezpečným Marholtem, který nás na podzim hodně potrápil.Hráči to měli snad v živé paměti, protože začátek byl hodně nervózní.Postupně jsme hru ovládli a nebýt neskutečně neskutečných chyb v defenzivě a neproměněným 100% šancím mohlo být skore mnohem jednoznačnější.Ve své premiéře se skvěle uvedla posila z Ukrajiny Rostík, který byl k neudržení.Vitězství bylo ovšem díky celému týmu zasloužené."

Adam Juráň, trénér ml. přípravky:
"1. jarní domací zápas s doposud největší nominací hráčů ve mně vzbudozval velká očekávání. S dosti krátkým intervalem střídání třech formací se hrál nejprve vyrovaný zápas: Na gól jsme čekali poměrně dlouho, soupeř následně vyrovnal. Do přestávky jsme se ještě ujali vedení. O přestávce bylo nutné hráčům zdůraznit, že blokování střel je velmi účinným prostředkem bránění a proti inkasování branek. Vzali si to k srdci a v zápase aplikovali - důkazem už nebyl žádný inkasovaný gól. Naopak důrazem na polovině soupeře a získáváním míčů jsme dostaávali soupeře pod tlak a přidali několik dalších branek. Zlepšený důraz v osobních soubojích nešel přehlédnout u Chadimy a Kochaníčka. S nebojácným přístupem a sebevědomím hrál Hurta a Pospíšil. Zodpovědně k zápasu přistoupil nováček v týmu Milian. Zlepšený přehled a rozvahu ve hře ukázal Sohlich. Velký kus černé práce odvedl Juráň při nespočet vybojovaných míčích. Rychlost s míčem dokázali využít Šátava a nováček Jegor, který je velmi přínosem do týmu. Vávra celý zápas řešil situace zásadně fotbalově. Aktivně se zapojovali také Gaořalík a Rybčuk. Neutuchajicí touhu a oddanost po vítězství jako vždy předvedl Bránka. Díky všem a díky rodičům, opět kluci využili vaší přítomnosti a podpory."
Josef Juráň, trénér st. přípravky:

Adam Juráň, trénér ml. přípravky: