20.4.2022 Mladcová - FCM

20.04.2022 16:30

Josef Juráň, trénér st. přípravky: "Na zápas s Mladcovou se sešlo hned několik omluvenek, takže jsme nastoupili pouze se dvěma hráči na střídání proti třem pětkám soupeře. Proto jsem zkusil experiment, který mi ukázal, jak jsou někteří hráči fyzicky připraveni. Samotný zápas byl od začátku v naší režii. Byli jsme lepším týmem, trestali jsme soupeřovy chyby a ten jen korigoval skóre po standardních situacích a, jak jinak, po našich naivních chybách. O vítězi bylo prakticky rozhodnuto po 40 minutách. V závěru některým scházely síly, takže výsledek pak ani neodpovídal dění na hřišti. Co byl ovšem nejdůležitější fakt, že se na vstřelených brankách podíleli skoro všichni hráči. No, a asistenci na jednom z našich gólů si připsal i náš brankář. Takže tento a minulý zápas mi ukázal naše nedostatky, to značí, že zaměření pondělního tréninku je jasné. Skvělí byli i naši diváci, kterým patří velký dík."

Adam Juráň, trénér ml. přípravky: "Na Mladcové jsme opět nastoupili se třemi čtverkami. Průběh zápasu nenaznačoval výsledkové drama. Během první poloviny zápasu jsme si vytvořili a drželi 3-4 golovy náskok. Jenže v poslední třetině zápasu jsme úplně propadli jak vzadu, kde všichni přestali bránit, tak i vepředu, když se nám minimálně 20mim nedařilo vstřelit gól. Soupeř stáhl na rozdíl jedné branky, my ovšem v poslední minutě vstřelili gól, který definitivně stvrdil radost našich kluků. Velký zdvižený prst nad přístupem všech hráčů k bránění, takhle budeme další zápasy prohrávat. Pochvala za aktivitu všem směrem do ofenzivy a v osobních soubojích - nenechávání se obehrát."