27.9.2021 FCM - Napajedla

27.09.2021 17:00

27.9.2021 st. a mladší přípravka přivítala k mistrovskému utkání Napajedla:

Josef Juráň, trénér st. přípravky: "Od začátku zápasu jsme byli jasně lepším týmem. Naše vedení o dvě až o tři branky však hosté dokázali vždy díky našim mnohdy strašlivým chybám velmi rychle eliminovat. Hráči bojovali, ale srážely je neuvěřitelné minely v defenzivě a zahozené 100% šance. Tři neproměněné penalty hovoří za vše. Výhra nás hodně bolela, o čemž může Patrik Šenovský napsat slohovou práci na téma "Fotbal není pro béčka". Pochvala za výsledek a bojovnost. Nespokojenost v přístupu k zápasu."

Adam Juráň, trenér ml. přípravky: "Koněčně jsme se sešli v plném počtu! Záčátek s neznámým soupeřem nám vyšel, vstřelily jsme několik branek, ovšem odfláknutým bráněním některých hráčů jsme nechali soupeře výsledek korigovat. Ve druhé třetině jsme brankový rozdíl navyšovali neústupným napadáním soupeře - získáváním míče na jeho polovině a následným trestáním - střílením gólů. Ve třetí třetině jsme vystřídali brankáře - Robiš taky zaskóroval a David předvedl několik těžkých zákroků. Chválím za obrovské zlepšení v okamžitém obsazování hráčů "NATĚSNO" při soupeřově rozehrávce, za zlepšenou tvrdost v osobních soubojích - nenechat se obehrát a ochotu zabránit střele. V útočné fázi potěšilo proměňování šancí a náznaky hezkých akcí, po kterých pár gólů padlo. Co naopak zklamalo je odfláknuté bránění několika hráčůs tím, že to někdo udělá za ně! Celkově zápas hodnotím pozitivně, týmový výkon má vzestupnou tendenci.