8.4.2022 SK Louky - FCM

08.04.2022 17:00

Josef Juráň, trénér st. přípravky:

"I když dnešní zápas poznamenal vytrvalý déšť, na herním projevu našeho týmu se to příliš neprojevilo. Bylo ovšem vidět, že se s přírodní trávou a s hřištěm teprve sžívají, ale přesto soupeře předčili ve všech herních činnostech. Samozřejmě se v každém poločase našly hluché okamžiky, kdy jsme obdrželi laciné góly. Ale okamžitě jsme reagovali dalšími brankami. Střelecky se dařilo Tondovi, po super spolupráci s celým týmem. Vitězství bylo zasloužené. Velké poděkování patří také rodičům, kteří i v dešti přišli a povzbudili náš tým. Diky!!!"

Adam Juráň, trénér ml. přípravky:

"Zápas v Loukách nám přes dosti nepříznivé počasí vyšel. Jindy býval terén proti nám, tentokrát si s ním kluci poradili na jedničku – zpracování míčů, vedení míče, cit u přihrávky i střely. Byly k vidění pohledné akce, myšlenky v zakončení a bojovnost s obětavostí při získávání míčů, v obraně nepustit soupeře do zakončení. Pochvala všem hráčům a poděkování rodičům za maximální podporu."